Filtr
Zavřít

Aqua Line - Home Line

Zobrazit
Seřadit
Zobrazit na stránce

Aquablu – 250 ml

Extra šampon pro zářivě bílou srst a pro rozjasnění a lesk všech barev srsti ........ Profi šampon pro psy na přírodní bázi „AQUABLU„ je šampon s profesionálním bělícím a rozjasňujícím efektem. Svými účinky však rozjasní všechny barvy srsti. Tento šampon pro psy je výjimečný pro bílou, krémovou, šedou a černou barvu psí srsti bez toho, že by tmavou barvu zesvětloval. Tento přírodní šampon pro psy posiluje a hydratuje vlasy díky speciálním přírodním krémovým změkčovadlům a látkám přírodního původu. Šampon pro psy s bělícím účinkem je určen nejen pro výstavní psy, ale i jako domácí kosmetika pro psy.
475,00 Kč s DPH

Aquarosa – 250 ml

Přírodní výživný šampon pro domácí péči s hydratačním i dezinfekčním účinkem. Jemný, přírodní šampon pro domácí péči pro psy „Aquarosa„ je čistící šampon, který vlasová vlákna posiluje, vyživuje a hydratuje. Tento výjimečný šampon z domácí kosmetiky pro psy má nejen hydratační ,ale také protizánětlivé účinky na pokožku. Jemně psí srst čistí a usnadňuje její rozčesávání.
475,00 Kč s DPH

Special Rinse – 250 ml

Bez oplachový, čistící šampon s kondicionéry pro hydrataci a lesk srsti. .......... Bez oplachový, pečující šampon pro psy s obsahem kondicionérů „SPECIAL Rinse„ je přírodní čistící voda , která profesionálně nahrazuje koupel psa bez oplachování. Byla speciálně vyvinuta pro velmi jemné čištění psí srsti bez podráždění. Má super hydratační efekt na srst, dodává ji lesk a je výjimečná pro úpravu psů na výstavy. Ideální pro bez oplachové mytí konkrétních oblastí psa a pro odstranění zápachu a skvrn v psí srsti ( znečistěné vousy a srst v okolí tlamy, špinavé tlapky, okolí konečníku,.... ).
475,00 Kč s DPH

Aquablu Pro - 5000 ml

Profi šampon pro léčbu a péči o bílou srst, citlivou nebo zarudlou pokožku. „ Aquablu Pro „ je profesionální šampon pro zvířata, vysoce koncentrovaný. Je navržen speciálně pro léčbu a péči o bílou srst. Šampon obsahuje fialový pigment, který působí proti žloutnutí vlasových vláken srsti způsobený slunečním světlem nebo organickými látkami, jako jsou kožní tuk, moč nebo sliny. Pravidelné používání šamponu pomáhá udržovat bílou barvu vlasových vláken a oživuje šedou, černou a smíšenou barvu srsti .
2675,00 Kč s DPH

Aqua Dolce - 150 ml

Velmi lehký, antistresový kondicionér speciálně určený pro restrukturalizaci vlasů a na velmi suchou srst. Vhodný i proti krepatění srsti
750,00 Kč s DPH

Aqua Dolce - 500 ml

Velmi lehký, antistresový kondicionér speciálně určený pro restrukturalizaci vlasů a na velmi suchou srst. Vhodný proti krepatění srsti
1425,00 Kč s DPH

Aqua Terme Pro - 5000 ml

profesionální šampon, vhodný zejména pro starší zvířata, s jemnou a citlivou kůží, s tendencí k vzniku anomálií. Obsahuje zelenou hlínu, známou pro své depurativní vlastnosti /vysoce čistící, odmaštující, relaxační/.
2750,00 Kč s DPH

Aquapure Pro - 250 ml

Aqua Pure Pro je šampon vhodný pro domácí péči o srst domácích mazlíčků
500,00 Kč s DPH

Aquapure Pro - 5000 ml

Aqua Pure Pro je šampon vhodný pro domácí péči o srst domácích mazlíčků
2875,00 Kč s DPH

Aquarosa Passion Pro - 250 ml

Revitalizační šampon pro dehydratovanou a poškozenou srst a vlasy domácích mazlíčků Obsahuje perleť
625,00 Kč s DPH

Aquarosa Passion Pro - 5000 ml

Revitalizační šampon pro dehydratovanou a poškozenou srst a vlasy domácích mazlíčků Obsahuje perleť
3250,00 Kč s DPH

Aquarosa Pro - 5000 ml

Vysoce koncentrovaný šampon, multivitamin - revitalizační účinek na srst. "Aquarosa Pro" je vysoce koncentrovaný šampon, multivitamin - revitalizační pro srst a vlasy zvířat. Je speciálně navržen pro čištění citlivé, jemné a suché pokožky a srsti. Díky specifickému složení, které je bohaté na přírodní vitamíny a aminokyseliny, velmi citlivě čistí srst do hloubky a dodává hydrataci a lesk. Je výjimečný pro časté používání bez poškození přirozené rovnováhy kůže a struktury vláken srsti a vlasu.
3075,00 Kč s DPH

Green Clay Detox - 5000 ml

přirozený a účinný prostředek určený k detoxikaci, očistě a regeneraci buněk, jež se projeví po prvním ošetření
3375,00 Kč s DPH